נירפלקס סוכנויות בלעדיות
מקצוענות בשירות הלקוח

נירפלקס הינה חברת סוכנויות המתמחה בייצוגם הבלעדי של חברות ומפעלים בינלאומיים לשוק המקומי.
מאז היווסדה לפני כ-30 שנה צירפה החברה לחוג החברות המיוצגות באמצעותה את טובי וגדולי היצרנים בעולם לכל סוגי הנייר והקרטון לדפוס ולאריזה, חברות ומפעלים בתחום חומרי האריזה הגמישים וכן חברות המתמחות בייצור מוצרי אריזה גמורים לתעשייה.
סל המוצרים של החברות המיוצגות כולל את כל סוגי הנייר לעיתונות ולהוצאה לאור בגלילים, כל סוגי נייר אופסט מצופה ולא מצופה להדפסה בגיליונות ובגלילים, כל סוגי קרטון דופלקס ובריסטול לשימושי גרפיקה ואריזה, נייר לאריזה, פילמים ואריזות גמישות, יריעות לאריזת משטחים, צנצנות וקופסאות פח, מכונות וחומרי למינציה ולקות.
לחברה חוג לקוחות נרחב הנהנה משירותיה המקצועיים. מרביתם נמנים עם גדולי החברות והקונצרנים בארץ בתחומי העיתונות וההוצאה לאור, תעשיות דפוס ואריזה מפעלי מזון ומשקאות קלים, מפעלים בתחומי הכימיה, הדטרגנטים, התרופות ההיגיינה ותעשיית הסיגריות.
כל אלו מהווים עדות מוחשית לערך המוסף הרב שנירפלקס מצליחה לייצר הן עבור לקוחותיה והן עבור החברות הבינלאומיות המיוצגות באמצעותה.

נירפלקס - רונאימר
שילוב מושלם לשירות הלקוח

רונאימר מקבוצת נירפלקס, הינה החברה המובילה בארץ ולזכותה מוניטין של למעלה מ-50 שנה, ליבוא, שיווק והפצה של כל סוגי הקרטון והנייר לדפוס ואריזה במבחר איכויות ומידות הן בגיליונות והן בגלילים.
מערכת שירות סינרגטית של נירפלקס ורונאימר תחת קורת גג אחת מאפשרת לשתי החברות להציע סל שירותים משולב, משוכלל וייחודי המותאם בדיוק לדרישות כל לקוח ולקוח. הקרבה ללקוח מחד והקשר הישיר והבלתי אמצעי עם מקורות האספקה בעולם מצד שני מאפשרים קיום מערך שירות גמיש ויעיל.
מלאי מדף גדול, זמין ועדכני בשילוב של אספקה ישירה מדלת היצרן ועד לדלת המשתמש מאפשרת לחברות השלובות להציע ללקוחות החברה סל שירותים בעל ערך מוסף גבוה ביותר תוך חיסכון מרבי בעלויות.
העובדה שרוב מלאי המדף במחסני רונאימר מקורו בסוכנויות הבית, וכן הקשר הבלתי אמצעי עם כל גורמי השוק ומשתמשי הקצה השונים, מאפשרים לימוד ויישום מהיר ושוטף של צרכי השוק, תוך שיתוף מקורות האספקה בחו"ל.

התאמה אישית לצורכי הלקוח
תפיסת השירות המופנמת במסורת ארוכת השנים של נירפלקס - רונאימר
מתומצתת במוטו: "הגדירו לנו את דרישותיכם ואנו נתאים לכם את חבילת השירות
הייחודית תוך קיום תנאים מסחריים אופטימאליים עבורכם".